Логістичний комплекс

ДК «Руслана» рада повідомити про відкриття оновленого логістичного комплексу в м. Херсон, вул. Перекопська. 169.

Оновлений логістичний комплекс відкрито на базі складських площ, які спочатку проектувалися, маючи інше призначення, не підходили в повному обсязі для цілей групи, тому виникла необхідність повної модернізації та переоснащення складу. На етапі проектування були враховані всі специфічні потреби бізнесу оптової торгівлі пивом та безалкогольними напоями та забезпечувався весь необхідний комплекс послуг.

Модернізація та переоснащення комплексу проведені в стислі терміни із залученням групи компаній виконавців WILD LION SYSTEMS SOLUTIONS LTD і SOLERO TRADE LTD. При цьому були застосовані сучасні технології обробки та зберігання вантажів, закуплено нове складське обладнання провідних світових виробників.

На сьогодні не всі потенційні можливості логістичного центру є затребувані повною мірою. Тим не менш, нами був обраний шлях поступового нарощування вантажообігу і надання максимального рівня якості складських послуг. Саме тому система роботи складського комплексу спочатку закладалася з урахуванням міжнародних рекомендацій, Належної практики дистрибуції (GDP) і Належної практики зберігання (GSP). Це допомогло якісно підняти рівень роботи з товарами і закласти правильну базу для подальшого розвитку комплексу. Ряд торгових компаній вже виступили з пропозицією орендувати площі під комерційні склади ще на етапі модернізації комплексу, що підтвердило - ми рухаємося в правильному напрямку