Квас "Губернський"

Непастеризований фільтрований квас на пивних дріжджах з м'яким квасовим смаком і пивним ароматом.

Напій бродіння. Квас хлібний «Губернський» непастеризований середньогазований. У смаку відчувається приємна терпкість чорного хліба і пивна нотка викликана додаванням пивних дріжджів.

Мохіто

Напій безалкогольний сильногазований на ароматизаторах з ароматом цитрусу та м’яти

Улюблений коктейль Ернеста Хемінгуея і Фіделя Кастро, рецепт якого прийшов до нас із Куби 80-х років. Мохіто – це унікальний лимонно-м’ятний смак і яскравий заряд свіжості та енергії. Втомилися від спеки? Мучить спрага? Потрібен імпульс? Зробіть ковток бадьорості і вперед! З новими силами назустріч звершенням!

Тьотя Груша

Напій безалкогольний сильногазований пастеризований соковмісний

Напій безалкогольний сильногазований пастеризований соковмісний. Смак кисло-солодкий з грушевим тоном.

Лимонадний Джо

Напій безалкогольний сильногазований пастеризований соковмісний

Сильногазований безалкогольний напій на ароматизаторах з фруктово-цитрусовим ароматом на кисло-солодким смаком. Чудово втамовує спрагу, піднімає настрій і додає бадьоростi.

Полтава Буратіно

Напій безалкогольний сильногазований пастеризований на ароматизаторах з фруктовим ароматом «Полтава Буратіно»

Кисло-солодкий лимонадний смак напою «Полтава-Буратіно» повертає вас у дитинство. Його характерний освіжаючий відтінок смаку, фруктовий аромат знайомий багатьом поколінням, зберігаються донині. Якість напою покращилась за рахунок використання сучасних технологій приготування. Незмінним лишився лише імідж лимонаду - улюбленого газованого напою багатьох поколінь.

Екстра-Сітро

Напій безалкогольний сильногазований пастеризований на ароматизаторах з ароматом цитрусових плодів «Екстра-Ситро»

«Екстра-Ситро» - прохолодний сильногазований напій, який порадує любителів ретро. Лимонадний цитрусовий смак, що нагадує смак дитинства, нікого не залишить байдужим - він легко п'ється, надовго залишаючи насолоду.