Діжка нефільтрованого

Спробуйте незрівнянний смак нефільтрованого пива від полтавських майстрів-пивоварів.

"Діжка нефільтрованого" - це сукупність найкращих традицій пивоваріння та нових технологій. Для любителів чистого і справжнього смаку - це справжня знахідка. Ще смачніше і ще корисніше! Спробуйте вже сьогодні і отримайте неповторні відчуття від нового хмільного напою.

Диканські вечори

Пиво преміум-класу з ароматом карамельного солоду - переможець багатьох змагань пивоварів по всьому світу.

Темне пастеризоване пиво преміум-класу, з м'яким солодкуватим солодовим смаком і вираженим ароматом карамельного солоду, з помірною хмільною гіркотою. Виготовлено за оригінальною рецептурою, розробленою полтавськими пивоварами. Широко відомий і улюблений на всій території колишнього СРСР. Пиво "Диканські вечори" - учасник багатьох професійних конкурсів пивоварів та міжнародних виставок, де напій отримав чимало відзнак та нагород.

Антон Грубі Бочкове

Пиво світле. Виробляється за авторською рецептурою 1889 року.

Пиво виробляється за авторською рецептурою 1889 відомого чеського пивовара Антона Грубi, який належав до стародавньої династії, яку поважали у всій Чехії. Для бочкового пива використовується вода з власної артезіанської, розташованої на території заводу. Серед інгредієнтів: високоякісний мюнхенський солод, чеський хміль і особлива раса дріжджів.

Бочкове

Золотисте пиво, що стало бестселлером продаж. Відомо гурманам, як напій з яскравим смаком і міцним пивним ароматом.

Пастеризоване пиво приємного золотистого кольору, має яскраво виражений смак і аромат хмелю з м'якою «сухою» ноткою в смаку. "Бочкове" - справжній бестселлер пивних продаж, що лише доводить високі смакові якості цього напою.

Rigas

"Ризьке" світле пиво широко відомо на території СНД за свій м'який солодовий смак.

Світле пастеризоване пиво зі смаком добре збродженого солодового напою. М'яка хмельова гіркота завершує неповторний смаковий букет цього пива. Широко відоме на всій території колишнього СРСР.

Діжка розливного

Легке світле пиво із натуральних солоду та хмелю для спекотного літа.

Новинка! «Діжка розливного» - світле легке пиво, яке давно чекають гурмани! Зварено з добірних солоду і хмелю на м'якій артезіанській воді. Нова вигідна ціна і м'який смак з гірчинкою, який ви запам'ятаєте. Найкраще для спекотного літа від полтавських пивоварів!

Диканька

Пиво «Диканька» світле пастеризоване

Новинка 2013! Пиво «Диканька» створено спеціально для почетателей українського пива, за рецептом, створеного полтавськими пивоварами. Особливістю даного пива є додавання особливого сорту хмелю, який надає оригінальність і вишуканість смаковим якостям, а так само неповторний аромат. Спробувавши один раз пиво «Диканька», Вам захочеться ще і ще раз відчути цей смак.